Podmínky pro dopravu a platbu

Balení

Máme rádi svět kolem nás. Proto recyklujeme. Balíky pro soukromé zakazníky i firmy často zasíláme ve vhodných recyklovaných obalech a kartonech, kdy ještě udělají službu.

Zakázky pro reklamní agentury, které jdou přímo koncovému zákazníkovi odesíláme v neutrálních obalech - typicky hnědá lepenková krabice bez jakéhokoliv dalšího značení.

Zboží balíme důkladně do bublinkové fólie nebo použijeme jinou vhodnou výplň tak, aby přečkaly i legendární transporty Českou poštou. Historicky neevidujeme jedinou reklamaci, že by obsah zásilky přišel poškozený, to nám dává víru, že balíme dobře. :)
 

Doručení

Zakázky odesíláme prostřednictvím České pošty dle jejich aktuálních tarifů. Balné ani manipulační poplatky neúčtujeme.

V případě expresního odeslání (DE balík) je balík doručen většinou následující pracovní den do 14:00 hodin, firmy jsou obvykle doručovány přednostně. Drobné zásilky můžeme na vyžádání klienta odeslat jako dopis (nižší náklady na přepravu, ale nemožnost sledovat zásilku).

Obyčejný balík (Balík do ruky) je doručován obvykle během 2-3 pracovních dní.

Doručování zásilek se řídí obchodními a přepravními podmínkami České pošty.

Zásilky je možno sledovat online prostřednictvím služby Track&trace. Číslo balíku zasíláme na vyžádání.

Pokud Vám z nějakého důvodu nevyhovuje Česká pošta, můžete si po domluvě sjednat svoz zboží od nás prostřednictvím jiné přepravní firmy, dle vašeho výběru.
 

Platby

Po odeslání balíku zašleme zákazníkovi fakturu za zboží + poštovné na uvedený email. Splatnost faktury je 7 dní.